İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişiniz teslim edildikten sonraki 3 gün içerisinde değişimi yapılmaktadır.

 

 

İade & Değişim Kargo Ücreti Kim Tarafından Karşılanır?

Değişim: Değişimde kargo ücreti ödemezsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Aras kargo ile  2304154551114 koduyla ürününüzü gönderip, değişim ürününüz size gönderilirken varolan kargo ücreti ilk değişim için firmamıza aittir. Yani tek seferde yaptığınız değişimlerde kargo ücretsizdir.

İade: Anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Aras kargo ile 2304154551114 koduyla tarafımızdan ödemeli gönderip, iade ettiğiniz ürünün ücreti üzerinden kesilerek iadeniz yapılacaktır.

Önemli Not: Değişim veya iade yapacağınız TÜM işlemlerde mutlaka üyelik sayfanızdan değişim ve iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Talep oluştururken muhakkak açıklamaları doldurunuz.

Hangi Ürünlerin İade & Değişim İşlemleri Yapılamamaktadır?

Etiketi koparılmış ya da tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kullanılmış olmaları halinde iade edilemez. OUTLET ürünlerinde iade ve değişim mevcut değildir. Kutusuz gönderilen ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir. 

 

 

 
Hangi Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda ya da teslimatta zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

Ürün elimize ulaştıktan sonra değişim işlemleri için sizlerle iletişime geçilerek süreçler başlatılır. Ücret iadesi ürün elimize ulaştıktan 7 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir.

 

 

 

Mutlu alışverişler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR